Tato webová stránka používá soubory cookies v souladu s obchodními podmínkami.  Procházením stránky potvrzujete,že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nás

Náš obchod je více než jen průměrný online prodejce. Prodáváme nejen výrobky nejvyšší kvality, ale snažíme se výrobou korku chránit naše životní prostředí. (více o výrobě a zpracování na tomto odkazu - zde klikněte) Veganská kůže z korku je skvělou udržitelnou alternativou. Dub korkový roste hlavně v Portugalsku, odkud pochází polovina světové produkce. Další skvělou vlastností je snadná recyklace a jejich výsadba navíc zamezuje odlesňování a zpomaluje postup požárů. Plus jako bonus při růstu dubu korkového pohlcuje oxidy uhlíku ze vzduchu mnohonásobně více než ostatní stromy.

Jak začal Ecokorek? 

Kolem vánočních svátků roku 2018 jsem brouzdal po internetu a narazil na korkový materiál, který mě hned oslovil nejen svým vzhledem, ale i kvalitou. Myslím si, že jako já předtím, tak i většina znala doteď korek jako zátku k vínu. Ale portugalský korkový materiál je velice lehký, dá se snadno umýt, a navíc je eco-friendly, tak proč ho nevyužít i na módní doplňky? A navíc díky různé textuře korkového materiálu je každý produkt jedinečný, nestane se tak, že byste potkali někoho s naprosto stejným doplňkem. Proto jsem se rozhodl po vyzkoušení a testování korkového materiálu, v květnu 2019, založit si svůj vlastní e-shop společně s mou přítelkyní Markétou. I jí patří velké díky, protože by vzhled balíčků nevypadal tak, jak vypadá. Přeci jenom jsem chlap a ta ženská ruka je preciznější.

                                         Za tým Ecokorek Valentýn :)

 • 100

  a více dostupných produktů

 • 99 %

  Spokojenost zákazníků

 • 4 

  Dostupné země doručení

Další info

 • Doručení do dalších zemích

  V budoucnu plánujeme rozšířit doručení produktů nejen v České republice a na Slovensku, ale taky plánujeme doručení do Rakouska, Polska, Německa. V případě zájmu o doručení mimo Českou republiku a Slovensko, nás prosím kontaktujte. Balíčky jsou zpracovávány s maximální péčí, takže objednané produkty vám budou předány bezpečně. 

 • Nejvyšší kvalita výrobků

  Garantujeme nejvyšší kvalitu těchto produktů. Všechny položky, které prodáváme, procházejí důkladnou kontrolou kvality.