Tato webová stránka používá soubory cookies v souladu s obchodními podmínkami.  Procházením stránky potvrzujete,že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nás

Náš obchod je více než jen průměrný online prodejce. Prodáváme nejen výrobky nejvyšší kvality, ale snažíme se výrobou korku chránit naše životní prostředí. Veganská kůže z korku je skvělou udržitelnou alternativou. Dub korkový roste hlavně v Portugalsku, odkud pochází polovina světové produkce. Další skvělou vlastností je snadná recyklace a jejich výsadba navíc zamezuje odlesňování a zpomaluje postup požárů. Plus jako bonus při růstu dubu korkového pohlcuje oxidy uhlíku ze vzduchu mnohonásobně více než ostatní stromy.

 • 100 

  Dostupných produktů

 • 99 %

  Spokojenost zákazníků

 • 4 

  Dostupné země doručení

Další info

 • Doručení do dalších zemích

  V budoucnu plánujeme rozšířit doručení produktů nejen v České republice a na Slovensku, ale taky plánujeme doručení do Rakouska, Polska, Německa. V případě zájmu o doručení mimo Českou republiku a Slovensko, nás prosím kontaktujte. Balíčky jsou zpracovávány s maximální péčí, takže objednané produkty vám budou předány bezpečně. 

 • Nejvyšší kvalita výrobků

  Garantujeme nejvyšší kvalitu těchto produktů. Všechny položky, které prodáváme, procházejí důkladnou kontrolou kvality.