Tato webová stránka používá soubory cookies v souladu s obchodními podmínkami.  Procházením stránky potvrzujete,že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Doprava a doručení

 • Zboží je možnost vyzvednout po tel. hovoru v okolí Valašské Meziříčí (Česká Republika) anebo doručit do České republiky nebo na Slovensko po domluvě i do jiných zemí. Pro Českou republiku můžeme balíček doručit na adresu v objednávce Českou poštou, DPD anebo na pobočku Zásilkovny. Pro Slovensko je možnost doručit na adresu přepravní společností GLS anebo také na pobočku Zásilkovny.
 • Cena poštovného se liší dle zvoleného dopravce, nejlevněji vychází Zásilkovna.

Další info

 • Platba

  U nás máte možnost platit buď kreditní kartou, klasickým bankovním převodem anebo na dobírku. 

 • Odeslání

  Pokud je zboží skladem, doba dodání je od 1 do 4 pracovních dnů po obdržení platby dle zvoleného dopravce (Zásilkovna, DPD, Česká pošta - Balík do ruky a EMS - expresní doručení) a pokud je vaše vybrané zboží na objednání, doba dodání je v rozmezí od 5 do 9 pracovních dnů.

 • Doprava do dalších zemí

  Zásilky posíláme do České republiky a na Slovensko. V případě zájmu o doručení mimo Českou republiku a Slovensko, nás prosím kontaktujte na e-mail info@ecokorek.cz.